PAYTR ile Tüm Bankalardan Ödeme Alın!

Arvensan; Paytr Geliştirici ve İş Ortağıdır. Çevrimiçi ödeme çözümlerimizle müşterileriniz, tercih ettikleri tüm bankalarla güvenli ve kolay bir şekilde alışveriş yapabilirler. Kredi kartı, havale ve EFT gibi seçeneklerle ödeme alma imkanı sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ve güvenliği ön planda tutarak işletmenizin büyümesine katkı sağlayın.

hero-image

content-image

Ertesi Gün Ödeme Alın!

Çevrimiçi satışlarınızı hızlandırın ve nakit akışınızı iyileştirin. Müşterilerinizin tercih ettiği ödeme yöntemleriyle işlem yaparak, ertesi gün ödeme almanın avantajlarından yararlanın. Dijital dönüşümünüzü hızlandırarak başarıya ulaşın!

Tüm Banka Kartlarına Taksit Yapın!

"Tüm Banka Kartlarına Taksit İmkanı Sağlayın, Alışverişleri Kolaylaştırın!" Çevrimiçi mağazanızda müşterilerinize kredi kartlarıyla taksit seçenekleri sunarak, alışveriş deneyimlerini daha cazip hale getirin. İster kredi kartı, ister banka kartı olsun, müşterilerinizin bütçesine uygun taksit seçenekleriyle satışlarınızı artırın. Dijital alanda rekabette öne çıkın!

content-image

Hemen bize ulaşın
web sitenizle işinizi büyütün


Bizimle iletişime geçinPayTR Hizmetimiz, web sitesi, Google reklam gibi tüm işlerinizi kısa sürede halledelim. Arvensan’nın tüm ayrıcalıklarından faydalanmak için aşağıdan bize numaranızı bırakabilir, bizi arayabilir veya teklif talebinde bulunabilirsiniz.