Kurumsal v2!
Kısa Soru ve CevaplarFatura kesiyor musunuz?

Evet, Arvensan Software 12 yıllık geçmiş olan ticari bir şirkettir. Faturasız hizmet sunamıyoruz. Her işlemde fatura kesiyoruz

Yazılımlarda yönetim paneli var mı?

Evet. Tüm yazılımlarımızda yönetim panelinden giriş yaparak istediğinizde ekleme, çıkarma, düzenleme ve silme yapabileceğiniz sitenizin tüm alanlarını yönetebileceğiniz düzenleyebileceğiniz kolay kullanımlı yönetim paneliniz var.

Ücretsiz kurulum yapıyor musunuz?

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz veya whatsapp hattımız olan 02426060646 numaramızdan kurulum talebi iletmenizdir.

E-Ticaret sitelerinizde sanal pos var mı?

Elbette Tüm e-ticaret sitelerimizde sanal pos altyapısı olarak BDDK (Bankacılık Denetleme Kurumu) onaylı PayTR kullanıyoruz. Arvensan Software PayTR resmi iş ortağı ve geliştiricisidir. Bknz: https://dev.paytr.com/hazir-altyapi Kredi kartıyla işlem yapabilir, tüm bankalardan ödeme ertesi iş gününde alabilirsiniz. Tüm süreci sizinle ilerletiyoruz.

E-Posta veriyor musunuz?

Elbette 1 yıl hosting ve ssl karşılıyoruz. Bunun akabinde destek@siteadi.com veya sizin belirleyeceğiniz bir isimle epostalarınızı oluşturup size teslim ediyoruz.

Özel Yazılım Yapıyor Musunuz?

Elbette paket haricinde talep etmeniz durumunda size özel bir yazılım hizmeti de sunabiliyoruz.

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız. Her yıl sadece domain, hosting ve ssl ücretinizi yenilemeniz yeterlidir Yazılıma herhangi bir ücret ödemezsiniz

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Yazılımlarımız domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen yazılım, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Yazılım kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde yayınlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Teknik destek veriyor musunuz?

Yazılımlarımızı satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz. Destek saatleri hafta içi 09:00 ile 20:00 arasında hizmet vermekteyiz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı, dosya teslimi şeklinde olduğundan ve sizin için hosting, ssl temin edildiğinden iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Web sitem Google'da çıkar mı?

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Hosting Hizmeti Veriyor Musunuz?

Elbette. Kampanya sürecünde hosting ve ssl 1 yıllık tarafımızdan karşılanmaktadır fiyatın içerisinde dahildir.